Před pár lety se ještě prodávaly jenom tlačítkové telefony, takže když se na trhu objevil první dotykový telefon, způsobil poprask. Lidé měli přirozeně obavy z toho, že se takový telefon snadno rozbije, a měli docela pravdu. Problém je, že displej je stále jen sklo, které se rozbije snadno i na telefonu. Proto je nezbytně nutné displej telefonu chránit tvrzeným sklem. Pozor, nepleťte si sklo a folii.

slečny iphony

Ani zadní strana telefonu bohužel není zcela chráněná před poškozením. Pokud máte iPhone, asi víte, že každý model je vyrobený z jiného materiálu. Můžeme se tak na zadní straně setkat s plastem, sklem i různými druhy kovu. Ať už si vyberete jakýkoliv iPhone, bohužel je jeho zadní strana poměrně náchylná na poškrábání. Proto byste měli nosit telefon v obalu, který zamezí vzniku i menších škrábanců.

obaly na telefon

Když obal, tak stylový
Některým majitelům iPhonu vadí, že mají jednotvárný a příliš nudný design. I z tohoto důvodu jsou velice populární obaly a pouzdra na telefony. Díky tomu, že je na trhu velký výběr, si jich můžete koupit hned několik. Díky tomu můžete mít každý den jiný design telefonu. Záleží jen na tom, jaký typ telefonu máte. Vyplatí se chránit i starší model, takže si určitě kupte i obal na iPhone 11 – Guess je velice populární výrobce nejen módních doplňků, oděvů a bot, ale tato značka začala vyrábět i doplňky pro telefony a příslušenství. Jejich doplňky pro telefony vypadají opravdu dobře a rozhodně se za ně nebudete stydět.

Obal dokáže chránit nejen zadní stranu telefonu před poškrábáním nebo vážnějším poškozením, ale dokáže chránit i boky telefonu. Ta je z leštěného kovu, takže je na ní hned všechno vidět. Kromě toho bude váš telefon i čistější. Je ale potřeba dodržovat základy používání obalů, a to je hlavně důležité u nabíjení telefonu. Nabíjejte ho zásadně bez obalu či pouzdra.

Profile Picture for