Kouzelník z Brna za vámi přijede, kam chcete. Můžete jej pozvat nejen do vašeho domu, ale i na dovolenou.

Horská chata – máte v plánu pronajmout si horskou chatu pro dvacet osob a pobývat tu týden s vašimi dětmi? Takovéto situace bývají pro objednání kouzelníka ideální. Přijde vhod jako zpestření programu a pro zabavení dětí po několika dnech turistických výšlapů, což vám všem již může připadat příliš jednotvárné. Kouzelník přijede na horskou chatu v létě i v zimě, i kdyby to byla čistě pánská jízda s dětmi, jako se to odehrávalo ve filmu „S tebou mě baví svět“.

kouzelnické triky

Škola v přírodě – i školy v přírodě mohou zvát kouzelníka na vystoupení, například v odpoledních hodinách po skončení výuky. Kouzelník tu může vystupovat v interiéru i venku na terase, záleží na tom, jak se dohodnete, a kde bude mít dostatek volného prostoru.

Dětské letní tábory – letní tábory pro děti bývají pořádány formou uzavřené společnosti – komunity, která zajišťuje veškeré potřeby na vlastní pěst. To ovšem neznamená, že by kouzelník nemohl přijet právě sem. Program tábora to velmi oživí, zvláště pokud je kouzelník komunikativní a zve si děti na pódium pro asistenci.

kouzelnický klobouk

Firemní rauty – oslavujete příchod Adventu a bilancujete ve vaší firmě ke konci roku váš hospodářský výsledek? Pak by tu mohl kouzelník přispět k lepší náladě a k obveselení. Je známo, že lidé jsou zvídaví a rádi se nechají něčím neznámým překvapit. Kouzelnické triky jsou zábavné a přináší radost dětem i dospělým.

Svatba – kouzelníci se uplatní i na svatbě. Jakmile se zakončí slavnostní obřad a začne svatební oslava, kouzelníci zabaví publikum pod party stanem nebo v interiéru pronajatého salónku. Kouzelníci mohou na svatbách bavit publikum i ve večerních hodinách, což může přispět k zajímavějšímu průběhu předvádění některých triků, k nimž je zapotřebí tma nebo alespoň příšeří.

Profile Picture for