Webové stránky jsou pro někoho opravdu hodně důležité. Jsou lidé, kteří bez webových stránek vůbec nemohou být. Ale abyste také mohli udělat opravdu kvalitní a přehledné webové stránky, tak to musíte umět. Řeknu vám, že není jednoduché udělat vlastní web anebo také e-shop. Víte, co je to e-shop? Na e-shopu můžete prodávat různé věci anebo také do konce služby. Můžete tam prodávat také dárkové vouchery. Myslím si, že ani nemusím popisovat a představovat, co to voucher. Podle mého názoru už asi každý člověk někdy tohle koupil. Je to jednoduše třeba poukázka na nějaké zboží anebo na nějaké služby, kdy si to potom můžete koupit na internetu.

Na svém webu můžete i podnikat.

Můžete navštívit zmíněný web, kde si právě tuto službu anebo tuhle věc koupíte. Řeknu vám, že já jsem tuto službu využila už asi pětkrát a musím říct, že jsem s tím maximálně spokojená. Myslím si, že právě vouchery se dávají těm lidem, kteří mají narozeniny anebo nějaké výročí. Třeba můžete dát i finanční voucher, že třeba na tom voucheru bude nějaká částka, kterou ten dotyčný může utratit. Třeba na zmíněném webovém odkaze nebo na e-shopu anebo třeba také v kamenném klasickém obchodě.

Umíte udělat vlastní web?

Já mám právě nejraději vouchery, kde je finanční hodnota, protože vždycky nejraději nakupuji také na internetu, takže mě by se to tam moc hodilo. Je ale hodně lidí, kteří zase dají třeba přednost tomu, že dostanou nějakou věc, že třeba dostanou voucher a na něm je obchod, kde si můžou vybrat nějakou věc do určité částky, která je uvedena na voucheru. A co vy? Dostali jste už nějaký voucher? Že byste si na různém webu mohli vybrat nějakou věc, která se vám líbí? Myslím si, že asi hodně lidí už tohle využilo. Moje maminka například zase tyto typy dárků nemá ráda a raději dostane buďto peníze anebo konkrétní věc už přímo do rukou. Myslím, že na tom je stejně mnoho lidí. A jak jste na tom vy? 

Profile Picture for