Máte problémy a špatně spíte? Nebojte, to nejste sami. Kolikrát se mi taky špatně spí, nebo dokonce nedaří usnout a je to už otravné. Vlastně ani nevím, z čeho tahle „nespavost“ vlastně vzniká. Ráda bych se to dozvěděla, ale zatím jsem nepřišla na to, proč. Může to být možná stresem. Každopádně pokud v tomhle ohledu trpíte jako já a špatně se vám usíná, nebo trpíte taky na stres, tak není dobré hned nasazovat klasické prášky, pokud vám to vyloženě lékař neřekne. Spíše bych volila jinou alternativu a přírodní cestu – a tím je bylinný čaj, který na spaní a zklidnění stresu úžasně pomáhá. Ano, může to znít sice šíleně, že zrovna čaj pomáhá na stres, ale je to tak. Mnozí tomu nevěří a až to zkusí, tak jenom kroutí očima, že to přece není možná, aby pomohl „jenom“ obyčejný čaj.

s

Různé typy čajů

Samozřejmě čaje se liší na různé druhy, převážně podle účinků. Jak jsme se bavili o spánku, tak na ten bychom vám doporučili čaj na spaní z našeho e-shopu, který si hodně lidí nemůže vynachválit. Naopak pokud se často stresujete a máte problém nějakým způsobem stres ukočírovat, tak to byste mohli zkusit zase ten meduňkový čaj, který stres opravdu zmírňuje. Taky jsem se dříve stresovala, a právě čaj z meduňky mi pomohl opravdu hodně a za to jsem vděčná – jsem mnohem klidnější a už se prostě tolik nestresuji, jako předtím.

s

A co když nepotřebuji čaj na spánek?

Pokud nepotřebujete čaj na spánek, ale naopak vyhledáváte jiné druhy čajů, například bylinkový, nebo ovocný, ty také máme, žádný strach. Záleží prostě jenom na tom, jestli si chcete čaj koupit spíše na vychutnaní a užívání si takového toho klasického nádherného relaxu při čaji anebo si spíše chcete koupit čaj kvůli jeho účinkům. Každopádně pokud máte rádi čaje, tak bychom vám ještě taky doporučili čaje ovocné, které mají úžasné aroma.

Profile Picture for