Testosteron prodej tablet – toto je výraz, který se objevuje ve webových vyhledávačích čím dál častěji, neboť je již mnoho mužů informováno o tom, co to testosteron je, k čemu je zapotřebí, a také co má na jeho produkci významný vliv. Ti z vás, co v této oblasti stále tápou, by mohli ocenit některé alespoň základní informace ohledně nebezpečí, číhajícího na každého nepřipraveného jedince, jehož životní styl není zrovna ideální v souvislosti s tvorbou testosteronu. Životní styl je totiž to zásadní, co mění náš život k lepšímu, nebo k horšímu.

listy Ženšenu

Strava – jestliže pomineme některé dědičné faktory, vrozené vady a defekty či úrazy, je jedním z nejdůležitějších vlivů na kvalitu života stravovací režim. Zajímejte se proto o zdravou výživu, nakupujte potraviny v prodejnách zdravé výživy a navštěvujte vegetariánské restaurace. Nejvíce problémů způsobuje kromě alkoholu a cigaret zejména bílý rafinovaný cukr, přemíra živočišných potravin, zejména masa, a výrobky z bílé mouky.

vystresovaný muž

Stres – v současné době se ve společnosti prohlubuje stres, a to není dobré znamení. Mnohdy získává dokonce chronickou podobu, a to je opravdový průšvih. V důsledku stresu dochází k vyčerpávání zásob magnézia a ke změnám v hormonální rovnováze, což se mimo jiné projevuje psychickým napětím, depresemi, agresivitou, neschopností mentální i fyzické práce, a také ztrátou produkce testosteronu. Z mužů se stávají trosky, jsou neustále unavení, ztrácí zájem o život, propadají alkoholismu, přibírají na váze (na tuku) a ztrácí svalovou hmotu. Zároveň nejsou schopni udržet erekci a sex je pro ně tabu.

Nenechávejte to dojít tak daleko, zaměřte se na stresové vlivy, odstraňujte je ze svého života a vypomáhejte si vhodnými přírodními léky, zejména adaptogenními bylinkami. Tam patří například Kotvičník zemní, Ashwagandha, Maca peruánská nebo korejský Ženšen.

Profile Picture for