Užíváte některé potravinové doplňky? Mnoho lidí užívá potravinové doplňky, hlavně kvůli tomu, aby se cítili skvěle. Já osobně na tom nevidím vůbec nic špatného. Já sama, kdybych si mohla vybrat, tak bych užívala takové potravinové doplňky, abych se cítila skvěle a také, aby mi to zvedlo sebevědomí. Ještě před nedávnem, když jsem brala biosil a také vitamíny na podporu růstu vlasů, tak jsem byla spokojená. Absolutně nechápu, proč mi ale vlasy vůbec nerostou. Někdy si říkám, že mi vlasy rostou do hlavy, že mi asi naráží do mozku, protože absolutně vlasy normálně do délky mi nerostou.

Krásná a to díky kolagenu.

Ale abych se vrátila zase k potravinovým doplňkům, nejraději užívám v poslední době čistý kolagen. Čistý kolagen seženete například na webové stránce orcacollagen.cz. Mimo to se dozvíte také, jak funguje čistý kolagen anebo jakékoliv informace o kolagenu. Věděli jste, že si můžete také pořídit kolagen v prášku anebo kolagen v tabletách? Já jsem zkoušela obě dvě varianty. Zkoušela jsem kolagen v prášku, který byl naštěstí také obohacen příchutí jahodovou anebo také vanilkovou. Je prima, že v poslední době si můžete vybrat opravdu takový kolagen, který třeba bude mít také nějakou příchuť.

Kvalitní kolagen vždy pomůže.

Myslím si, že když třeba máte povadlou pleť anebo chcete na sobě něco změnit k lepšímu, tak podle mého názoru neuděláte chybu, když budete užívat nějaký potravinové doplňky, jako například čistý kolagen anebo něco podobného. Je také samozřejmě mimo čistého kolagenu užívám další vitamíny, jako například zinek a také vitamín C. I když ano, stačil by určitě čistý kolagen, ale já jsem takový typ člověka, který raději užívá něco navíc. Jednoduše vím, že mě to nezabije a co tě nezabije, tak to tě posílí. Já jsem také dříve trpěla na lámavé nehty. A půl roku, co užívám čistý kolagen, tak mám nehty docela pevnější a takové lepší, a dokonce i rychleji rostou. Ještě bych ocenila rychlejší růst vlasů.

Profile Picture for