Do nábytku se vyplatí investovat, kvalitní nábytek má velmi dlouhou životnost. Hledáte ideální úložné prostory? Chcete skříň, která do interiéru zapadne?

Jaké výhody má nábytek zhotovený na míru? Pokud chcete kvalitu, vyplatí se investovat!

Pokud přijdete do prodejny s nábytkem, jistě vás zaujmou zejména ceny. Ano, sériově vyráběný nábytek se prodává za příznivé ceny, které nás lákají, navíc i takový nábytek vypadá na první pohled velmi hezky. Ovšem problém může nastat ve chvíli, kdy si uvědomíte, že vám úplně nevyhovují dané rozměry. S tím ale nic neuděláte, takový nábytek nepřizpůsobíte prostoru, musíte na něj zkrátka mít místo. Chcete ale ušetřit místo v bytě, chcete skříň, do které se vejde všechno a ona se vejde do prostoru, který doma máte? Chcete kvalitní nábytek, který vám vydrží dlouhé roky? Přemýšlejte raději o vestavěném nábytku, který je zhotoven přesně podle vašich potřeb a požadavků.

skříň v ložnici

Znáte hlavní rozdíly?

Skříně na míru mají obrovské výhody, zejména vás jistě potěší to, že se vejdou kamkoliv. Pokud si necháte zhotovit nábytek dle svých představ, firma vám udělá návrh a to včetně kalkulace a vy si můžete vybrat design, barvu, materiál a hlavně si nábytek můžete přizpůsobit dle sebe podle volného místa ve svém bytě. A tím hodně ušetříte, zejména místo. Pokud totiž bojujete s tím, že máte málo místa v bytě, neustále řešíte problém s úložným prostorem a žádná skříň se vám do pokoje nevejde, skříň vyrobená na míru, se prostě vleze kamkoliv. Designéři navíc využijí každý kousek místa, skříně mohou být vysoké až ke stropu, což poskytne úložný prostor navíc, designéři si ale umí poradit i s atypickými prostory, kde jsou například snížené stropy, poradí si s okny nebo výklenky. Skříň tak může zapadnout naprosto kamkoliv.

vestavěná skříň

Rozdíl poznáte

Nábytek, který se vyrábí sériově a je dodáván do prodejen nábytku, nemusí sednout do každého prostoru, může zavazet, nemusí sedět, nemusí ladit barevně či typově. Je ale levnější, můžete ho pořídit opravdu za pár korun. Vestavěný nábytek je citelně dražší, za to je kvalitnější, na jeho výrobu jsou používány kvalitní materiály, koneckonců si sami můžete vybrat. Váš pokoj, ložnice nebo chodba či kuchyně se ale mohou proměnit ve skvělé místo s dostatečným úložným prostorem. Sami si můžete zvolit, kolik poliček budete ve skříni mít, kolik místa na pověšení oblečení budete potřebovat, zkrátka si sami určíte, jak by to mělo vypadat.

Profile Picture for