Nové auto v domácnosti však nemusí být nové tak jak se to myslí. Může být nové v rodině, ale přitom může být ojeté. Každý jistě ví, jak je to myšleno. Nejhorší situace nastává, když je rodina na automobilu závislá ze zdravotních důvodů. Zde nastává velký problém například s odvozem postiženého k lékaři a tak podobně. Proto, když se starý vůz náhle pokazí, je zle. Je nutno ihned podniknout patřičné kroky, aby se auto opravilo. Jenže ono už to někdy nejde, nebo by oprava stála stejně jako starší vůz. Takže v podstatě nemá cenu ji dělat. Potíž je však v tom, že tyto rodiny na tom nebývají finančně nejlépe, protože co mají většinou vrážejí do léků a pomůcek.

automobil

Co tedy udělat, aby bylo auto k dispozici co nejdříve. Na to je velmi snadná odpověď. Vzít si půjčku a spokojit se se starším, avšak plně funkčím vozidlem. Nebo si jej pořídit takzvaně na leasing. Kde takovou půjčku nebo leasing dostanete? Skoro v každé bance, ale ne v každé budete už dopředu přesně vědět, kolik budete platit. Totiž měsíční splátku. Než vám to někde spočítají… Proto není vůbec od věci si vyzkoušet věcičku která se nazývá leasing auto kalkulačka. Co znamenají ty slova asi víte. Toto je jedna z nejschůdnějších cest, jak se k vozu dostat. Tato kalkulačka je naprosto jednoduchá a její obsluhu pochopí i mírně zaostalý šimpanz.

automobil

Klikněte na link, který je zde uveden a podívejte se sami. Vše je zde jasně zobrazeno, takže si nejprve zadáte cenu vozu. Nu a pak již jen o něco níže posunujete hodnoty na lištách a sleduje to velké číslo dole. To je vaše měsíční splátka. Vy si zadáte, kolik byste jich chtěli a kolik složíte v hotovosti. A mezi těmito údaji se potulujete tak dlouho, až vám dole naskočí přijatelná výše toho, co můžete měsíčně dát na postupné splácení. Takže máte jasný přehled o situaci a nemusíte čekat, až vám někdo něco vypočítá. A na témže webu si můžete leasing vyřídit.

Profile Picture for