iPhone je jedním z nejpopulárnějších telefonů, protože nejen že má skvělý, stabilní a hlavně propracovaný operační systém, který se intuitivně ovládá, ale také má hezký minimalistický design. Jsou to telefony, které se skvěle hodí nejen k práci, ale i k zábavě. Není divu že ho najdete v rukou mnoha věkových skupin. Byla by škoda ho nepoužívat, když jde o tak skvělý telefon. Jediné jeho mínus je vyšší cena. I přesto je to ale stále telefon, který si vybírá většina lidí.

iphone obaly

Někdo mění telefon každý rok, protože chce jít s dobou. Apple vydává každý rok nové modely iPhonů, a tak se není čemu divit, že mnoho lidí chce mít nejnovější model ihned po jeho vydání. Oproti těmto skalním a zarytým fanouškům stojí druhá skupina lidí, kteří nákupy nových telefonů tak neprožívají, a většinou si nechávají jeden a týž model, dokud prostě funguje. I dnes najdete lidi, kteří mají telefon z roku 2015. A proč ne, když pořád funguje?

Jak fungují aktualizace?
Jediným problémem u starších telefonů je to, že výrobci, a to nejen Apple, jim po pár letech od uvedení na trh ukončují podporu, což znamená, že po aktualizaci softwaru už nebude možné některé aplikace spustit. Ani to ale mnoha lidem nevadí, a stále používají svůj iPhone, který si koupili před mnoha lety.

telefon iphone

Jedním takovým iPhonem je ten, který nese označení XR. Byla to levnější varianta legendárního XS. Mnoho lidí jej stále používá, a to i přesto, že jde o telefon více jak 7 let starý. Pokud ho máte i vy, můžete si pořídit obal na iPhone XR, který vám pomůže udržet váš oblíbený telefon ještě nějakou dobu při životě. Obaly totiž zvyšují odolnost telefonu a ochrání ho před pádem a poškozením. Každý majitel iPhonu by mu jako první měl pořídit tvrzené sklo a také obal nebo kryt, a to bez ohledu na to, jaký model si člověk pořídí. Výměna skla je drahá, a nikdo nechce mít telefon se škrábanci.

Profile Picture for